В Шаргородській територіальній громаді розпочато вакцинацію від COVID-19

Дата: 05.03.2021 08:42

04 березня 2021 року у комунальному некомерційному підприємстві  «Шаргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» Шаргородської міської ради розпочалась вакцинація від COVID-19 вакциною AstraZeneca/Covishield.

Першими пройшли вакцинацію працівники комунального некомерційного підприємства «Шаргородська міська лікарня» Шаргородської міської ради, які безпосередньо працюють з хворими на COVID-19, а також працівники Екстреної медичної допомоги.

03.03.2021 р. в м. Вінниця, де проводились навчання мобільної бригади КНП «Шаргородський ЦПМСД», було проведено вакцинацію мобільній бригаді, яка в подальшому проводитиме щеплення: на території Шаргородщини, працівникам Жмеринської ЦРЛ, Жмеринського відділення Екстреної медичної допомоги.