Зі святом, дорогі жінки!

Дата: 05.03.2021 12:55

Сьогодні, 5 березня 2021 року, міський голова Володимир Барецький, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Артем Соляник і Андрій Майданюк та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ігор Кушнір привітали жінок  Шаргородської міської ради зі святом - Міжнародним жіночим днем.

«Усе найдорожче, що є у нашому житті, пов’язане з жінкою - берегинею спокою і родинного затишку. Саме завдяки вам, розумним, виваженим, мудрим, ми, чоловіки, стаємо сильнішими.

Ви робите світ прекраснішим! Даруєте життя й оберігаєте його. Вам вдається подарувати крила і надихати на великі звершення.

Здоров’я вам і вашим близьким! Будьте щасливими та частіше посміхайтеся!» – зазначив Володимир Іванович.