Шановні жителі Шаргородської територіальної громади! Дотримуйтесь карантинних заходів

Дата: 09.03.2021 14:01

Шановні жителі Шаргородської територіальної громади! На жаль, в Україні продовжує зростати показник захворюваності на коронавірус, а у Вінницькій області зокрема.

Міська рада закликає кожного з вас дотримуватись карантинних заходів.

Усі ми знаємо, що джерело вірусу – людина. Тому, аби не захворіти, уникайте місць масового скупчення людей. Обмежте контакти з людьми, які мають ознаки вірусної інфекції, носіть захисну маску.

Привчіть себе до корисних звичок - часто мийте руки, намагайтеся не торкатися обличчя, ретельно дезінфікуйте поверхню, до якої часто торкаєтеся вдома чи на роботі та провітрюйте приміщення.

Ведіть здоровий спосіб життя!

За наявності будь-яких проявів вірусної інфекції – телефонуйте своєму сімейному лікареві!

Бережіть себе і своїх рідних та будьте здорові!