І лине над землею Шевченкове слово

Дата: 09.03.2021 16:15

Живи, поете, в бронзі і в граніті,

Живи, поете, в пам’яті людській,

Живи в піснях, живи у «Заповіті»,

У слові праведнім, у славі віковій!

Л. Дмитренко

Щороку  9 березня українці вшановують пам’ять видатного Кобзаря, патріота України, великого її сина – Т.Г.Шевченка.

Поетична спадщина Кобзаря налічує понад 240 творів, а живописна – близько 1200 робіт (олійних картин, акварелей, сепій, офортів, малюнків).

Все життя поета було сповнене любові до України та свого народу. В творчому доробку Великого Кобзаря твори пронизані болем за долю рідної землі.

З нагоди вшанування великого «Пророка» України – Тараса Шевченка в міській бібліотеці – філії для дітей були проведені онлайн – читання «Слово Пророка».

Для розширення знань про життєвий і творчий шлях Кобзаря та ознайомлення з творами літератора в книгозбірні оформлена  книжкова виставка – портрет «Слідами Тарасової долі».

Фото без описуВІДЕО