В Шаргородському музеї образотворчого мистецтва проходить виставка «Шевченко в народному мистецтві»

Дата: 10.03.2021 07:52

В Шаргородському музеї  образотворчого мистецтва з 1 по 31 березня проходить   виставка  образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва «Шевченко в народному мистецтві »,  присвячена 207-й річниці від дня народження великого сина українського народу Тараса Шевченка, з  колекції  основного  фонду  музею.

Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу.

Шевченко сьогодні актуальний, як ніколи, адже міг передбачати на сторіччя вперед.  Він любив Україну і мріяв бачити її незалежною.  У тому поетова велич, що кожен з нас може черпати з його творів мудрість та підживлювати себе духовно, бо Шевченко був справжнім пророком України.