Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 10.03.2021 17:27

Сьогодні, 10 березня 2021 року відбулося чергове  засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради, яке провів Шаргородський міський голова Володимир Барецький.

Під час даного засідання розглянуто 5 проектів рішень.

Першим питанням порядку денного було питання «Про схвалення рішення 7 сесії міської ради 8 скликання від 11.03.2021 року «Про затвердження Стратегії розвитку Шаргородської міської територіальної громади на 2021 -2030 роки».

Запропонована до розгляду Стратегія розвитку дає відповіді на ключові питання, що стоять перед громадою: збереження її середовища, підвищення ступеня комфортності, формування безпечного простору для життя та ведення бізнесу, стимулювання громадянської та підприємницької активності, розвиток власних продуктивних сил, зокрема – модернізація інфраструктури, розширення пропозиції робочих місць. Це перший довгостроковий план розвитку Шаргородської міської територіальної громади.

За результатами обговорення питання порядку денного «Про схвалення рішення 7 сесії міської ради 8 скликання від 11.03.2021 року «Про затвердження Стратегії розвитку Шаргородської міської територіальної громади на 2021 -2030 роки» та, заслухавши інформації радника міського голови Миколи Слободянюка, начальників  структурних підрозділів міської ради та керівників медичних закладів, членами виконавчого комітету прийнято рішення щодо схвалення даного проекту рішення, запропоновано винести дане рішення на розгляд сесії міської ради.

Під час розгляду усіх питань порядку денного члени виконкому обговорили та прийняли відповідні рішення.

Міський голова Володимир Барецький, завершуючи проведення засідання,  подякував всім членам виконавчого комітету за злагоджену і плідну працю.