Міський голова Володимир Барецький привітав Анну Колеснік з обранням її головою молодіжної ради

Дата: 11.03.2021 16:32

Сьогодні, на початку засідання позачергової 7 сесії міської ради 8 скликання міський голова Володимир Барецький привітав Анну Колеснік з обранням її головою молодіжної ради.

Колеснік Анна Олександрівна - учениця 9-А класу Шаргородського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1. Ініціативна, має лідерські якості, активно займається спортом. В класі є старостою, в школі – керівником агітбригади, бере участь в організації масових заходів. Захоплюється психологією, в майбутньому мріє стати психологом або журналістом.

«Ідеї, які молодіжна рада має на меті реалізувати, завжди будуть підтримані на рівні міської влади. Переконаний, що усі починання та плани принесуть позитивні зрушення у розвитку молодіжної сфери Шаргородської територіальної громади» - зазначив Володимир Барецький.