Батькам дитини, яка народжена першою у 2021 році в Шаргородській територіальній громаді, вручено грошовий подарунок

Дата: 11.03.2021 16:43

Сьогодні, на початку роботи позачергової сьомої сесії міської ради,  міський голова Володимир Барецький, секретар міської ради  Катерина Кедик,  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Петелько та депутатський корпус міської ради  привітали  багатодітну сім’ю  зі Слободи-Шаргородської  з народженням сина, який є першою  дитиною, народженою в 2021 році у Шаргородській територіальній громаді. Матері – Мазур Іванні Миколаївні вручено квіти та грошовий  подарунок.

«Поява дитини для будь-якої родини - це велике щастя. Сьогодні уся Шаргородська спільнота розділяє цю радість разом з вами» - зазначив міський голова. Володимир Іванович побажав дітям та батькам здоров’я  і  успіхів у подальшому житті.

Подружжя - Мазур Сергій Анатолійович  та  Мазур Іванна Миколаївна  виховують 6 дітей: 4 сина і 2 доньки.