Важливо знати кожному!!!

Дата: 12.03.2021 16:29

Можливо Ви потрапили в ситуацію торгівлі людьми якщо:

- у Вас забрали паспорт або інші документи;

- Вас контролювали, обмежували свободу пересування та спілкування;

- Вам погрожували, Вас били, над Вами знущалися або чинили психологічний тиск;

- Вас за допомогою фізичного чи психологічного насильства примушували виконувати роботу, якою Ви не хотіли займатися;

- Ваш роботодавець повідомив Вам, що «заплатив» за Вас, і Ви повинні були «відпрацювати» ці гроші;

- Вашу працю використовували, не виплативши повністю або частково обіцяної заробітної плати;

- Вас примушували працювати понад норму, при цьому реальні умови роботи були значно гірші, ніж обіцяні.

У таких випадках Ви можете звернутися для отримання допомоги:

- до Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації за адресою:

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7; контактний телефон: (0432) 61-16-80.

- до відділення поліції №2 Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій області за адресою:

м. Шаргород, вул.Героїв Майдану, 296; контактний телефон: 102,  (04344) 2-15-75.

Звернувшись Ви маєте право на безоплатне одержання:

1) інформації щодо своїх прав та можливостей, викладеної мовою, якою Ви володієте;

2) медичної, психологічної, правової та іншої допомоги незалежно від місця проживання;

3) тимчасового розміщення у закладах допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Щодо отримання консультацій кожен може звернутися на «Лінію довіри» з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінацією за ознакою статі (тел. 0 800 75-04-75).

КУ Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)