Відбулось засідання Шаргородської міської комісії з ТЕБ та НС

Дата: 15.03.2021 13:58

15 березня  2021 року під головуванням заступника голови районної комісії, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Андрія Майданюка, відбулося засідання Шаргородської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про посилення пожежної безпеки на території Шаргородської міської територіальної громади під час пожежонебезпечного весняно-літнього періоду  2021 року.

2. Про вжиття заходів на території Шаргородської міської територіальної громади щодо попередження загибелі людей від пожеж.

3 Про створення підрозділів місцевої пожежної охорони Шаргородської міської територіальної громади.

4. Про  стан  протипожежного водопостачання населених пунктів Шаргородської міської територіальної громади.

5. Про затвердження «Комплексного плану організаційних та практичних заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків у 2021 році на території Шаргородської міської територіальної громади».

В результаті обговорення питань порядку денного, комісія прийняла відповідне рішення.