Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Учні закладів освіти Шаргородщини взяли участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»

Дата: 15.03.2021 16:44
Кількість переглядів: 412

       Протягом січня – лютого,  згідно плану роботи  БДЮТу,  пройшов міський етап  Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».

       Конкурс проводився   серед   дітей  різної вікової категорії  з метою формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі.  Були представлені 54  роботи з 11 навчальних закладів: Буднянського, Пасинківського ЗЗСО І-ІІст. - ЗДО,  Гибалівського,  Івашковецького,  Копистиринського,  Лозівського,   Плебанівського, Слободо – Шаргородського,  Шаргородського №1 ЗЗСО  І-ІІІ ст,  Шаргородської гімназії та БДЮТу. У міському етапі   «Пожежі краще запобігти!» переможцями стали:

- Дрюкова  Кароліна -  Лозівський  ЗЗСО І-ІІІ ст.,

- Ковальчук Анастасія-  Івашковецький  ЗЗСО І-ІІІ ст.,

- Новіцький Олександр - Плебанівський  ЗЗСО І-ІІІ ст.,

- Яковишина Марина, Ніколюк Домініка,  Хилидизюк Анастасія-  Пасинківський ЗЗСО І-ІІст. - ЗДО,

- Вдовиченко Ірина  - Слободо – Шаргородський   ЗЗСО   І-ІІІ ст.,

- Браславська Аліна, Дубина Андрій  - Буднянський ЗЗСО І-ІІ ст..-ЗДО,

- Обухівська Ірина, Підмалівська Марія, Крук Софія  - БДЮТ,

- колективна робота учнів Шаргородської гімназії .

        

У номінації «Художня творчість» переможцями стали:

Молодша група

І місце -  Дрюкова Кароліна - Лозівський  ЗЗСО І-ІІІ ст.,

                 Крук Софія- БДЮТ, 

                 Ковальчук Анастасія - Івашковецький  ЗЗСО І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Мельник Оксана - Плебанівський ЗЗСО І-ІІІ ст.,

                  Римар Анастасія - Плебанівський ЗЗСО І-ІІІ ст.,

                  Боднар Анастасія -  Плебанівський ЗЗСО І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Панчишена Ольга -  Слободо – Шаргородський  ЗЗСО І-ІІІ  ст.,

                   Зіньковська Надія -  Копистиринський  ЗЗСО І-ІІІ ст.,

                   Ясенюк Ліза - Івашковецький ЗЗСО  І-ІІІ ст.,

                   Франгу   Євгеній -  Пасинківський ЗЗСО І-ІІст. -ЗДО  ,

                   Буковинська Анна -   Буднянський ЗЗСО І-ІІст. -ЗДО  ,

                   Постернак  Анастасія -  Шаргородська гімназія;

 Середня група

І місце – Яковишина Марина -  Пасинківський ЗЗСО І-ІІст. -ЗДО,

                  Обухівська Ірина -  БДЮТ,

                  Ніколюк Домініка  -  Пасинківський ЗЗСО І-ІІст. – ЗДО,

ІІ місце – Бешлега Крістіна -  Лозівський  ЗЗСО І-ІІІ ст., ,                              

                  Басіста Антоніна -  Слободо – Шаргородський       ЗЗСО І-ІІІ ст.,   

                  Кравченко Дарія - Шаргородський ЗЗСО №1 І-ІІІ ст.,

ІІІ місце – Гончар Валерія - Пасинківський ЗЗСО І-ІІст. -ЗДО,

                  Слівінська Аліна -   Пасинківський ЗЗСО І-ІІст. -ЗДО,  

                  Гаврилюк Анастасія -   Буднянський ЗЗСО І-ІІст. -ЗДО,

                  Львов Богдан -  Пасинківський ЗЗСО І-ІІст. -ЗДО,    

                  Сищенко Софія - Шаргородський ЗЗСО  №1.

Старша група

І місце – Вдовиченко Ірина -  Слободо – Шаргородський   ЗЗСО   І-ІІІ ст.,

ІІ місце -  Куйбіда Максим - Шаргородська гімназія,

                 Ярова Ірина - Копистиринський  ЗЗСО І-ІІІ ст.,

ІІІ місце – Яренчак Тарас - Івашковецький  ЗЗСО І-ІІІ ст.,

                 Гешур   Дарина - Буднянський ЗЗСО І-ІІст. - ЗДО.

У номінації: «Декоративно –  прикладна творчість»

Молодша група:

І місце -    Браславська Аліна - Буднянський ЗЗСО І-ІІст. – ЗДО,

                Підмалівська Марія - БДЮТ,

ІІ місце – Дозорець Софія - Слободо - Шаргородський   ЗЗСО І-ІІІ ст.,               

ІІІ місце – Корчинський Ігор - Буднянський ЗЗСО І-ІІст. – ЗДО,

               Волошин Ерік - Буднянський ЗЗСО І-ІІст. -ЗДО.

Середня група:

І місце  – Хилидизюк Анастасія - Пасинківський ЗЗСО І-ІІст. – ЗДО,                    

               Новіцький Олександр - Плебанівський  ЗЗСО І-ІІІ ст.,

ІІ місце –   Цабак Тетяна -  Шаргородська гімназія.

 Старша група:         

І місце – колективна робота учнів  Шаргородської   гімназії,

ІІ місце – Дубина Андрій - Буднянський ЗЗСО І-ІІст. - ЗДО.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь