Працювала комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 19.03.2021 14:33

Основним завданням комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Шаргородської міської ради - сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

З метою проведення роботи щодо соціального захисту дітей вразливих  категорій, що проживають на території Шаргородської громади, 18.03.2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Шаргородської міської ради.

В засіданні  взяли участь 8 членів комісії: начальник відділу у справах дітей Коломієць В.А., спеціаліст І категорії відділу у справах дітей Бабій С.В., заступник головного лікаря по дитинству та материнству Паламарчук О.В.,  начальник Шаргородського районного відділу ДРАЦС Центрально-Західного міжрегіонального управління юстиції(м. Хмельницький) Магдалюк Л.В., начальник СП відділення поліції №2 Жмеринського РВП Головного управління  Національної поліції  України у  Вінницькій області Гаврилюк В.С., начальник відділу «Шаргородське бюро правової допомоги Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги»  Дубчак А.А., начальник відділу освіти і спорту міської ради Кутнік В.О., та вчитель-реабілітолог КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Шаргородської міської ради Калашник С.В.

На порядок денний засідання було винесено 5 питань, з них: 1 – про надання дозволу на прийняття в дар нерухомого майна, право користування яким має неповнолітня дитина, 1 - надання дозволу про прийняття спадщини, право користування яким має малолітня дитина; 1 – про позбавлення батька батьківських прав відносно малолітньої доньки, 1 – про позбавлення батьківських прав батьків відносно малолітньої доньки та 1- про визначення місця проживання малолітньої дитини.

На засіданні було розглянуто матеріали, заслухано заявників, запрошених. Всі рішення прийнято в інтересах дітей.