Позачергове засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 19.03.2021 15:06

Сьогодні, 19 березня  2021 року під керівництвом міського голови Володимира Барецького відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

В ході розгляду першого питання порядку денного «Про затвердження  проектно-кошторисної документації» міський голова Володимир Барецький зазначив, що даним рішенням затверджується проектно-кошторисна документація щодо реконструкції частини адміністративної будівлі відділення пенсійного фонду під Центр надання адміністративних послуг по вул. Героїв Майдану, 222 м. Шаргород. «Це наш перший об’єкт, який маємо привести до ладу з метою надання соціальних послуг нашим громадянам в комфортних для них умовах. Попереду ще багато відповідних  ідей та планів, які ми неодмінно реалізуємо з допомогою Господа Бога…» - зазначив Володимир Іванович.

Далі члени виконавчого комітету затвердили план основних заходів цивільного захисту ланки Шаргородської міської територіальної громади Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2021 рік, а також прийняли рішення «Про спостережну комісію при виконавчому комітеті Шаргородської міської ради», «Про виділення коштів з бюджету Шаргородської міської територіальної громади» та «Про представлення до відзначення державною нагородою України «Мати-героїня».

Під час розгляду  питання «Про додаткові заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Шаргородської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19» міський голова Володимир Барецький наголосив на необхідності дотримання населенням карантинних заходів. «Від кожного з нас залежить зростання чи зниження показників захворювання населення на коронавірусну інфекцію. Не ставтеся до заходів карантину легковажно та носіть захисну маску, дотримуйтесь дистанції та простих правил гігієни.  Пам'ятайте, відповідальність - рятує життя!» - наголосив Володимир Іванович.