Міський голова Володимир Барецький зустрівся з мешканцями багатоквартирних будинків в місті Шаргород

Дата: 19.03.2021 17:25

Сьогодні, 19 березня 2021 року, міський голова Володимир Барецький зустрівся з мешканцями багатоквартирних будинків №263, 265, 267 (вул.Героїв Майдану) в місті Шаргород. У зустрічі взяв участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Артем Соляник.

В черговий раз, зустрічаючись з мешканцями багатоквартирних будинків міста, Володимир Іванович акцентував увагу присутніх на необхідності проведення санітарної очистки та благоустрою прибудинкової території. В цьому контексті, думки присутніх розділились.

Проте міський голова наполегливо рекомендував  жителям вищевказаних будинків створити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). «Це справа нелегка, але вірна. ОСББ необхідно створити для належного використання  та утримання майна, здійснення ефективних платежів, передбачених законодавством та ін.» - підсумував міський голова.

Фото без описуВІДЕО