Володимир Барецький відвідав КНП «Шаргородська міська лікарня»

Дата: 24.03.2021 08:00

23 березня 2021 року, міський голова Володимир Барецький відвідав комунальне некомерційне підприємство «Шаргородська міська лікарня» Шаргородської міської ради.

«Відрадно, що реконструкція нового реанімаційного відділення міської лікарні перебуває на завершальному етапі. Проте, надзвичайно тривожить проблема із подачею кисню для хворих на COVID-19. Це питання зараз постає особливо гостро, адже COVID-19 не припиняє свої лиходійства і ми усіма силами намагаємося стримувати розповсюдження коронавірусу.

Але усі наші намагання будуть марними, якщо ми не підійдемо до цього свідомо та відповідально.

Шановні Шаргородці! Переконливо прошу вас, суворо дотримуватися карантинних обмежень, утримуватися від зайвих контактів, слідкувати за особистим захистом та захистом ваших рідних та близьких, уникайте скупчення людей, носіть захисну маску, за можливості вакцинуйтеся.

Бережіть себе і своїх рідних!» - зазначив на своїй сторінці у Facebook Володимир Барецький.