З початку року серед населення Шаргородської територіальної громади виявлено 298 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19

Дата: 24.03.2021 15:15

За інформацією відокремленого структурного підрозділу «Жмеринський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо стану захворюваності населення з COVID - 19, з початку пандемічного поширення коронавірусної інфекції серед населення бувшого Шаргородського району  зареєстровано 980 лабораторно підтверджених випадків даного захворювання, з них 13 випадків захворювання закінчились летально.

Епідемічна ситуація у 2021р. значно погіршилась. Станом на 23.03.2021р. зареєстровано 582 випадки COVID-19.

Серед населення Шаргородської територіальної громади у 2021р. виявлено 298 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них: у січні  – 49 випадків, у лютому – 113 та у березні – 136 випадків. Захворюваність продовжує зростати.

Серед працівників навчальних та навчально-виховних закладів зареєстровано 30 випадків COVID-19, з них у вчителів – 19 випадків.

У медичних працівників  - 25 випадків захворювання на цю недугу.

Діти до 18 років хворіли у 18 випадках, студенти – у 8 випадках.

Тож вкотре закликаємо громадян дотримуватись заходів карантину! Потурбуйтесь про себе та своїх рідних!