«Необхідно розвивати матеріально-технічну базу усіх закладів задля майбутнього нашої молоді» – Володимир Барецький

Дата: 24.03.2021 17:03

Нещодавно міський голова Володимир Барецький, разом із заступником міського голови Артемом Соляником та директором спортшколи Іваном Палійом оглянули один із спортивних об’єктів територіальної громади  - КЗ «Шаргородська дитячо-юнацька спортивна школа».

На свій сторінці у Facebook Володимир Барецький зазначив:

«Наша молодь є надзвичайно талановитою та здібною, і це потрібно розвивати, створювати умови для її всебічного розвитку.

На жаль, стан приміщення спортшколи, м’яко кажучи, бажає бути кращим і потребує негайного реагування в боку влади. Неприємно вражає незавершене будівництво басейну.

Я докладу усіх зусиль, щоб привернути до цього об’єкта увагу керівництва області і країни щоб знайти фінансування для того, аби зрушити з мертвої точки та рухатися в напрямку завершення будівництва спортшколи для нашої молоді.

Нам необхідно розвивати матеріально-технічну базу усіх наших закладів і ми зобов’язані завершувати ті об’єкти, які вже довго знаходяться в такому жахливому стані».