Засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Дата: 25.03.2021 13:00

Сьогодні, 25 березня 2021 року, відбулось засідання постійної комісії міської ради з  питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. Вела засідання  голова комісії – Кокиза Т.В.

В засіданні взяли участь чотири члени постійної комісії. Також на засідання запрошені: секретар міської ради Кедик К.С., начальник управління фінансів та економічного розвитку міської ради   Дубчак Н.І., начальник організаційного відділу виконавчого комітету міської ради Гуменюк Л.В..

На даному засіданні розглядалось питання «Про внесення змін до бюджету Шаргородської міської територіальної громади на 2021 рік». Членами комісії прийнято рішення внести відповідні зміни  міського бюджету, а також рекомендовано винести дане питання на розгляд чергової  сесії міської ради.