Шановні мешканці Шаргородської громади!

Дата: 30.03.2021 13:16

Настала весна, і поки ще немає листя на деревах прекрасно видно, як ми губимо нашу природу, а з нею і Україну!

Дивишся на вулицях, в лісах,  на узбіччі доріг і диву даєшся: Хто це насмітив   і хто це зробив? Кожен зробив заїзд на  своє подвір'я, засипавши стічну канаву, рештки сміття з подвір'я викидає на дорогу,  попіл - на дорогу,  горіхи потовкли, шкаралупиння - на дорогу, часник почистили, залишки - на дорогу.  Інше сміття - в найнижчий яр, гній від худоби теж в яр, з якого вона потрапляє в  криницю, А ми ж усі п’ємо з неї воду!

Наша діяльність і досить безвідповідальне ставлення знищують цей прекрасний світ. Гибель природи  може призвести до  надзвичайної ситуації.  Тому закликаю вас,  з розумінням віднестися до ситуації, до  питань щодо боротьби із засміченістю рештками  сміття навколишнього середовища.

Перетворювати сміття на добриво — це стара, усталена традиція, адже  деякі відходи — це добриво, яким восени і навесні можна підживлювати землю  на присадибних ділянках, інші  відходи, пластикові пляшки, слід викидати на смітник.

Бережіть природу! Поважайте себе і оточуючих вас людей!

Володимир Барецький