Відбулась позачергова восьма сесія міської ради 8 скликання

Дата: 31.03.2021 13:59

Під  головуванням міського голови Володимира Барецького сьогодні, 31 березня 2021 року, відбулася позачергова восьма сесія міської ради 8 скликання.

На сесії міської ради були присутні 19 депутатів міської ради із 26-ти. Транслювання сесії проводилось традиційно - в онлайн режимі.

Відкривши засідання, міський голова Володимир Барецький інформував депутатів та усю онлайн аудиторію про поточні проблемні питання над вирішенням яких наразі працює керівництво та виконавчі органи міської ради. Зокрема мова йшла про складну екологічну ситуацію у Шаргородській територіальній громаді, проблематику забезпеченості Шаргородської міської лікарні медичним киснем, роботу ЦНАПу, дитячих садків та кінотеатру, благоустрій населених пунктів, ремонт доріг та ін. Значну частину свого виступу Володимир Іванович приділив питанню відновлення пам’яток архітектури міста Шаргорода, збереження культурної спадщини Шаргородщини. Це стосується насамперед таких об’єктів, як замок Замойського, Синагога та єврейське кладовище, що знаходиться на території міста Шаргород.

Продовжуючи пленарне засідання сесії, депутати міської ради розглянули 21 питання, переважно земельного характеру. Також, депутати обговорили питання щодо прийняття до комунальної власності міської ради окремих видів майна та підтримали звернення до керівництва держави щодо скасування порядку та черговості вакцинації серед мешканців Шаргородської територіальної громади.

У ході роботи позачергової восьмої сесії міської ради депутати розглянули усі питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Усі питання попередньо були опрацьовані на постійних комісіях міської ради.