Впродовж 2021 року фахівці Шаргородського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області перевірили виконання карантинних вимог на 649 об'єктах

Дата: 02.04.2021 11:40

Фахівцями Шаргородського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області проводиться щоденний моніторинг дотримання суб’єктами господарювання вимог тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19).

Впродовж 2021 року проведено 649 моніторингових обстежень суб’єктів господарювання різних форм власності:

• навчально-виховних закладів – 64 об’єктів (дошкільні навчальні заклади – 48, ЗОШ –16);
  • закладів громадського харчування – 52;
  • закладів торгівлі продовольчими товарами –95;
  • закладів торгівлі непродовольчими товарами –87;
  • агропродовольчих ринків - 8;
  • інших - 343 (перукарні, аптеки тощо).

За результатами даних обстежень вжито заходи адміністративного впливу до 51 суб'єкта господарювання.

В ході моніторингових обстежень найчастіше виявляються наступні порушення: відсутність засобів індивідуального захисту у працівників чи у відвідувачів, недотримання соціальної дистанції, недостатня кількість дезінфікуючих засобів або взагалі їх відсутність.

Шаргородське управління Головного управління

Держпродспоживслужби у Вінницькій області