Проводи 11 юнаків до лав Збройних Сил України

Дата: 06.04.2021 13:47

Сьогодні, 06 квітня 2021 року,  біля районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у місті Шаргород відбулися проводи одинадцяти  призовників  до лав  Української Армії. Цей захід у 2021 році, в рамках чергового весняного призову на строкову службу до лав Збройних Сил України, відбувається вперше.

З початком важливого етапу в житті  новобранців та їх родичів привітав Шаргородський міський голова Володимир Барецький.

- Наша молодь завжди відповідально та якісно виконує священний обов'язок щодо захисту Батьківщини. Переконаний, що ви гідно та з честю нестимете службу у Збройних Силах України.  Вам є з кого брати приклад, адже славні українські воїни щоденно проявляють героїзм та мужність, захищаючи нашу країну на її східних кордонах. І пам’ятайте, що рідні та близькі завжди чекатимуть гарної звістки від вас» - зазначив міський голова, звертаючись до юнаків.

Володимир Барецький побажав усім присутнім здоров’я, витримки, мудрості та головного – миру на українській землі.