Міський голова Володимир Барецький: «Окрасою міста - територіального центру Шаргородської територіальної громади, має стати Сквер Пам’яті»

Дата: 07.04.2021 16:28

Цьогоріч Шаргородська міська рада на конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» подала проєкт під назвою: «Шануймо живих-пам’ятаємо загиблих». Даний проєкт передбачає можливість  реконструювати  і облаштувати міський сквер на території якого розташований пам’ятник загиблим воїнам та пам'ятний знак жертвам Чорнобильської катастрофи.

Планами та задумами по відновленню міського парку сьогодні, під час зустрічі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим та головою обласної державної адміністрації Сергієм Борзовим поділився міський голова Володимир Барецький.

- У Шаргороді проживає більше 7 тисяч осіб. Мешканці міста не раз висловлювали своє бажання про створення комфортної території для щоденних прогулянок. Тому є потреба у  «переформатуванні» цієї території, її осучасненні, створенні  комфортних умов для організації відпочинку та раціонального проведення вільного часу мешканцями та гостями міста. – сказав Шаргородський міський голова.

Під руйнівним впливом часу міський парк втратив свій естетичний та привабливий вигляд і потребує негайного відродження.

Відповідно до зведеного кошторисного розрахунку, на здійснення  відновлювальних робіт необхідно 705 тис. грн.  Такий фінансовий тягар не під силу територіальній громаді, тому було прийнято рішення взяти участь в конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади. Реалізація цього проєкту стане можливою за умов співфінансування   (кошти Шаргородської міської ради   - 350 000 (50%) грн.; кошти  фонду конкурсу «Комфортні громади»- 330 000 (45%)грн., кошти організації-партнера –25 000 грн.).