Відбулось засідання атестаційної комісії відділу освіти і спорту Шаргородської міської ради

Дата: 08.04.2021 16:42

Сьогодні, 08 квітня 2021 року, із дотриманням усіх карантинних вимог, під головуванням начальника відділу освіти і спорту Шаргородської міської ради Кутніка В.О. відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

Чергову атестацію пройшли 116 педагогічних працівників та 2 бібліотекаря.

На відповідність займаній посаді проатестовано 20 керівників, із них:

• 8 директорів закладів загальної середньої освіти;
  • 4 заступники директора з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти;
  • 3 заступники директора з виховної роботи закладів загальної середньої освіти;
  • 7 директорів закладів дошкільної освіти.

За результатами засідання атестаційної комісії відділу освіти і спорту Шаргородської міської ради:

• відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Спеціаліст вищої категорії»  – 20 педагогічних працівників;
  • присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»  – 8 педагогічним працівникам;
  • відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «Старший вчитель» - 17 педагогічних працівників;
  • присвоєно «Старший вчитель» - 5 педагогічним працівникам;
  • відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «Вчитель методист» - 1 педагогічний працівник.

Вітаємо усіх проатестованих педагогічних працівників із успішним проходженням атестації.