За І квартал 2021 року серед населення Шаргородської територіальної громади зареєстровано 446 випадків захворювання на COVID-19

Дата: 09.04.2021 15:59

Відповідно до інформації, наданої відокремленим структурним підрозділом Жмеринський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України», з початку пандемічного поширення COVID-19 серед населення бувшого Шаргородського району  зареєстровано 1164 лабораторно підтверджених випадків даного захворювання. З них 18 випадків захворювання закінчились летально. Одужали 884 особи.

За І квартал 2021р. серед населення 3-х ОТГ зареєстровано 766 випадків  COVID-19 в:

• Шаргородській – 446 вип.;
  • Джуринській – 137 вип.;
  • Мурафській – 109 вип., крім того 74 випадки серед мешканців інших населених пунктів, які зареєстровані в колишньому Шаргородському районі.

У дітей до 18 років зареєстровано 31 випадок COVID-19.  Педагогічні працівники хворіли  у 56 випадках. Серед медичних працівників виявлено 35 лабораторно підтверджених  випадків COVID-19.

Переважна кількість випадків зареєстрована у непрацюючої частини населення: пенсіонерів та безробітних.

Частіше хворіли особи жіночої статі та вікової групи 30-40років і 60(+).

З лютого 2021 р. епідемічна ситуація з COVID-19 значно погіршилась, перестала  бути контрольованою та досягла найвищого рівня у березні 2021 р. В порівнянні з січнем 2021р.  захворюваність у березні 2021 р. збільшилась в 7,9 раз.

За березень 2021 р. в Шаргородській міській ОТГ виявлено 286 лабораторно підтверджених випадків  COVID -19 та зареєстровано 3 спалахи COVID-19 в:

- Шаргородській міській раді;

- КЗ «Буднянська спеціальна школа»;

- Шаргородській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Серед дітей зареєстровано 9 випадків COVID-19 .

Медичні та педагогічні працівники хворіли відповідно у 34 та 39 випадках.

Захворюваність реєструвалась в наступних закладах:

1) освіти у:

•  Шаргородській гімназії;
  • Шаргородському ЗЗСО №1;
  • Перепільчинецькому ЗЗСО;
  • Писарівському ЗЗСО;
  • Руданському ЗЗСО;
  • Слободо – Шаргородському ЗЗСО;
  • Плебанівському ЗЗСО;
  • Лозівському ЗЗСО;
  • Політанському НВК;
  • Буднянському НВК
  • КЗ «Буднянська спеціалізована школа»

2) дошкільної освіти: -  Перепільчинецькому ЗДО, Слободо – Шаргородському ЗДО, Шаргородському ЗДО №1, №2, №3.

Найбільше випадків COVID-19 зареєстровано в м. Шаргород, с. Слобода – Шаргородська та с. Гибалівка.

Від ускладнень COVID-19  в березні  2021р. померло 8 мешканців. Одужало 156 осіб.

Заключна дезінфекція проведена в  35 вогнищах.

Для подолання такої критичної ситуації необхідно дотримуватись всіх карантинних вимог - правил життя з обмеженнями «червоної зони».

ВСП Жмеринський МРВЛД

ДУ «Вінницький обласний

лабораторний центр МОЗ України»