Відбулось засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 14.04.2021 12:00

13 квітня 2021 року відбулось засідання виконавчого комітету міської ради під керівництвом міського голови Володимира Барецького,  на засіданні також були присутні члени  постійних комісій міської ради зокрема: з питань охорони здоров’я та соціального захистунаселення, освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту,  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, з питань промисловості, підприємництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності, зв’язку та сфери послуг.

Під час даного засідання розглянуто 20  проектів рішень.

Головним питанням, порядку денного було питання фінансово- господарської діяльності КНП «Шаргородська міська лікарня» в контексті депутатського звернення. По даному питанню учасників засідання інформувала  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Петелько.  Вона зазначила, що  12 березня 2021 року до Шаргородської міської ради надійшло  звернення  народного депутата Ірини Борзової, щодо  КНП «Шаргородська міська лікарня» в частині  необхідності вжиття заходів, проведення  контролю, по договорах укладених згідно процедури публічних закупівель лікарських засобів та медичних матеріалів  від 11.01.2021 року.

Щодо  завищення  цін при укладенні договорів.

19 березня 2021 року до Шаргородської міської ради звернулись медичні працівники, з приводу  несвоєчасності та невиплати в повному обсязі заробітної плати та  доплат  по  COVID-19.

У зв'язку з  чим,  згідно із розпорядженням міського голови створено робочу групу по вивченню даних питань.

Стосовно розгляду депутатського звернення доповідачем повідомлено наступне. Головним лікарем на запит  виконавчого комітету Шаргородської міської ради надано пояснення та необхідні документи,  щодо  договорів укладених згідно процедури публічних закупівель лікарських засобів  від медичних матеріалів  Лише після  проведених заходів робочої групи міської ради   КНП «Шаргородська міська рада»  розірвано дані договори та 17.03.2021 року  опубліковано звіт про виконання договору  у зв'язку із  помилками, що є порушенням чинного законодавства.

Щодо заробітної плати, за результатами  діяльності  робочої групи міської ради  встановлено  те, що за період з 01.01.2021 по 01.02.2021 року  частині медичних працівників небуло призначено  обов'язкових  «ковідних» доплат», лише 01.03.2021 року наказом головного  лікаря  вказано про нарахування за січень та лютий, таким чином допущено несвоєчасність та не в повному обсязі виплату заробітної плати. Після  проведених заходів    робочої групи  дані недоліки головним лікарем  усунені.

Людмила Петелько також повідомила, що 05 квітня 2021 року Головний лікар КНП «Шаргородська міська лікарня» Чорний В.В.  звернувся до голови Шаргородської міської ради з листом,  в якому просив негайно провести засідання відділу соціального захисту та охорони здоров’я  Шаргородської міської ради та постійної комісії з питань охорони здоров’я для вирішення невідкладних питань життєдіяльності  КНП  « Шаргородська міська лікарня», а  саме  питання киснезабезпечення лікарні,  забезпечення інклюзивності будівель  згідно вимог НСЗУ до 01.07.2021 року, джерел фінансування доплат за постановою КМУ  №610,     надання допомоги хворим на туберкульоз, питань забезпечення табеля оснащення КНП «Шаргородська міська лікарня», підвищення потужності енергетичної системи питання в частині оптимізації штату в КНП «Шаргородська міська лікарня»

За результатами розгляду даного питання доповідачем було  зазначено, що  вказані в листі питання належать до виключної компетенції  та обов’язків головного лікаря, який зобов’язаний  згідно із положеннями Статуту та  Контракту  здійснювати  керівництво та ефективну діяльність  підприємства, організовувати роботу підприємства.  Таким чином, порушені питання життєдіяльності лікарні  вказують  на недостатність  виконання    головним лікарем своїх обов’язків.

По даному питанню Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення, яким визнано недостатньою роботу головного лікаря  КНП  «Шаргородська міська лікарня» Чорного В.В.   в частині організації роботи підприємства своєчасності та в  повному обсязі  виплат заробітної  плати, діяльності   тендерного  комітету в частині закупівель. Головному лікарю в строк до 01.08.2021 року усунути недоліки у діяльності підприємства про що письмово проінформувати Виконавчий комітет міської ради. ( з повним текстом рішення можна ознайомитись на  сайті міської ради за посиланням )

Під час розгляду усіх питань порядку денного члени виконкому обговорили та прийняли відповідні рішення.Міський голова Володимир Барецький, завершуючи проведення засідання,  подякував всім членам виконавчого комітету   та постійним комісіям за злагоджену і плідну працю.