Підписали договір про співпрацю та волонтерство

Дата: 14.04.2021 14:49

З метою налагодження тісної співпраці, спільного проведення заходів, обміну досвідом роботи, підтримки ветеранського руху, сприяння пропаганді серед молоді кращих традицій старшого покоління, комунальною установою територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Шаргородської міської ради, в особі директора Каспрук Людмили Іванівни, з однієї сторони, і громадською організацією «Шаргородська організація ветеранів» в особі голови Кушніра Віталія Дем’яновича, з іншої сторони,  було підписано договір про співпрацю та волонтерство, який діятиме на перспективу до 2025 року.

В ході співпраці проводитимуться патріотичні заходи, заходи щодо відзначення, привітання зі святковими датами, ювілеями та визначними подіями в житті ветеранів війни і праці, громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, підопічних КУ Територіального центру, сприяння подальшому розвитку волонтерського руху (пенсіонер –пенсіонеру, пенсіонер – молоді, молодь –пенсіонеру) з метою здійснення опіки над тими громадянами, які її потребують.

Основне завдання співпраці -  зробити так, щоб ветерани та родини загиблих, громадяни похилого віку та особи з інвалідністю Шаргородської міської територіальної громади  не відчували себе одинокими та покинутими.

КУ Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) міської ради