Заклади освіти Шаргородщини відновлюють роботу в очному режимі

Дата: 19.04.2021 14:11

На підставі протоколу №8  рішення позачергового засідання Шаргородської міської комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій  від 16 квітня 2021 року, враховуючи рішення  позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій  від 16 квітня, із обов’язковим дотриманням протиепідемічних заходів, усі заклади освіти нашої громади відновлюють  роботу  в очному  режимі (1-11 класи)  з 20 квітня, а по можливості з 19 квітня 2021 року.

Керівникам закладів  рекомендовано посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобіганню поширення коронавірусної інфекції та обмежити доступ сторонніх осіб до закладу освіти, забезпечити щоденний контроль стану здоров’я усіх працівників та  учнів.

Відділ освіти та спорту міської ради