Молодь Шаргородської територіальної громади в дії

Дата: 10.03.2021 16:30

Молодіжна політика відіграє надзвичайно важливу роль в розвитку кожної громади. Молодь завжди була і залишається генератором ідей і рушієм позитивних змін у суспільстві. Представники нового покоління українців дедалі частіше відіграють досить активну роль у формуванні більш розвиненої держави, займають лідируючі позиції в різних сферах життєдіяльності країни.

В Україні все частіше створюються молодіжні ради. Сформовано  таку і в Шаргородській громаді.

10 березня 2021 року відбулася перша сесія першого скликання молодіжної ради при Шаргородському міському голові.

До учасників засідання з вітальними словами звернулись: міський голова Володимир Барецький, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Петелько, а також радники міського голови Микола Слободянюк та Владислав Драчук.

На своєму першому засіданні молодіжна рада сформувала  структуру, обрала керівників департаментів, визначила основні напрямки діяльності. Керівником молодіжної ради стала Колеснік Анна Олександрівна.

Тож початок покладено.

Міська рада щиро вітає активну молодь Шаргородської територіальної громади з гарними починаннями та бажає плідної праці.