Заходи по благоустрою та санітарній очистці в населених пунктах Шаргородської територіальної громади продовжуються

Дата: 20.04.2021 16:20

В Шаргородській міській територіальній громаді продовжуються заходи із санітарної очистки та благоустрою територій.

Сьогодні до цих заходів долучились мешканці сіл Пасинки, Носиківка та Копистирин.

Крім того, працівники комунального підприємства «Комунсервіс» проводять санітарну очистку території біля пам’ятника загиблим воїнам в с.Копистирин, зокрема здійснюють видалення сухих та аварійно-небезпечних дерев.

З ходом проведення заходів із благоустрою у вказаних населених пунктах особисто ознайомився міський голова Володимир Барецький.

Закликаємо усіх жителів громади взяти активну участь у справі покращення санітарного стану кожного села, вулиці чи двору, бо ця справа є обов’язком усіх і кожного.