Моніторинг якості надання соціальних послуг підопічним відділення соціальної допомоги вдома по с.Слобода-Шаргородська Шаргородської міської територіальної громади

Дата: 21.04.2021 15:49

21 квітня 2021 року директором та працівниками КУ Територіального центру проведено моніторинг якості надання соціальних послуг соціальним робітником відділення соціальної допомоги вдома  по с.Слобода-Шаргородська Романець Надією Олексіївною.

На обслуговуванні у Романець Н.О. знаходиться 13 одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

В ході обстеження було встановлено, що всі підопічні задоволені роботою соціального робітника, послуги надаються вчасно та якісно. Підопічні забезпечені  водою, паливом, продуктами харчування та ліками.

Соціальні послуги надаються  відповідно до Державного стандарту догляду вдома. Відвідування  здійснюються згідно встановленого графіку.

Вкрай важливу роль відіграє психологічна підтримка, яку надає Романець Н.О. своїм підопічним.  Адже вона є чи не єдиним джерелом інформації та зв’язком підопічних із зовнішнім світом.

КУ Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Шаргородської міської ради