Володимир Барецький привітав із призначенням на посаду голови Жмеринської райдержадміністрації Інну Цимбал

Дата: 23.04.2021 09:15

22 квітня поточного року голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов представив нового голову Жмеринської райдержадміністрації Інну Цимбал. Шаргородський міський голова Володимир Барецький привітав новопризначену очільницю Жмеринського району.

- Впевнений, що виявлена висока довіра Президента держави, досвід, професіоналізм будуть і надалі допомагати Вам у роботі на благо суспільства. Приємно, що перші особи області дбають про гідне кадрове забезпечення, що дасть змогу спільно працювати задля економічного розвитку територій, впровадження нових можливостей в громаді. – зазначив Володимир Іванович у своєму виступі, звертаючись до  Інни Володимирівни.