Копитчук Марія - учениця Шаргородської школи мистецтв імені М.Леонтовича стала Лауреатом І премії Міжнародного багатожанрового конкурсу мистецтв «Музичний олімп-2021»

Дата: 23.04.2021 09:00

Нещодавно у місті Вінниця відбувся Міжнародний багатожанровий конкурс мистецтв «Музичний олімп-2021» (TNE 7International Multi-Genre Distange Art acompetition "Musical Olympus"), в якому прийняли участь більше  півтисячі талановитих і креативних учасників не лише з України, а й з інших країн.

У журі конкурсу були представники країн: Арменія, Казахстан, Італія, Білорусь, Естонія, Україна, Греція.

Серед учасників конкурсу була і Копитчук Марія - учениця Шаргородської школи мистецтв імені М.Леонтовича, яка і стала Лауреатом І премії Міжнародного багатожанрового конкурсу мистецтв «Музичний олімп-2021» у номінації «Образотворче мистецтво» (Викладач - Алевтина Роздольська).

Тож, вітаємо Марію з перемогою та бажаємо натхнення і нових звершень!