Відбулась чергова дев’ята сесія міської ради 8 скликання

Дата: 27.04.2021 16:11

Сьогоднішня чергова дев’ята сесія, яку очолив міський голова Володимир Барецький, скликалась в міському будинку культури.

В роботі сесії взяли участь 23 депутати міської ради із 26-ти.

В пленарному засіданні прийняв активну участь голова Жмеринської районної ради Анатолій Бешлей.

Початок сесії міської ради ознаменував Гімн України у виконанні муніципального духового оркестру, про створення якого сьогодні депутати прийняли відповідне рішення.

Під час пленарного засідання сесії міської ради, депутати міської ради розглянули 47 питань. Проєкти рішень, які були винесені на розгляд депутатів міської ради, стосувались затвердження кількох програм Шаргородської територіальної громади (благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, поводження з ТПВ, «Питна вода», відшкодування витрат за перевезення пільгових категорій населення, «Ветеран» та ін.), передачі майна, земельних відносин та ін.

Усі питання попередньо були розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях міської ради.

Під час роботи сесії також порушувались питання щодо заборгованості із заробітної плати працівникам сфери освіти, сплати  податків суб’єктами підприємницької діяльності, пенсійного забезпечення населення, вакцинації громадян та ін..

У ході роботи чергової дев’ятої сесії міської ради 8 скликання  депутати розглянули усі питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Також, було оголошено про створення депутатської фракції «За майбутнє».

Транслювання сесії проводилось традиційно - в онлайн режимі.