Акцію щодо благоустрою та санітарної очистки територій продовжено

Дата: 28.04.2021 14:44

Долучаючись до цьогорічної акції з благоустрою та санітарної очистки  територій, колективи Шаргородської міської ради, підприємств, комунальних установ, освітніх закладів та молодь минулого тижня провели генеральне прибирання 2 км лісосмуги в районі розміщення арки «Шаргород».

А вже сьогодні, 28 квітня 2021 року, як і було анонсовано,  працівниками міської ради та міських закладів охорони здоров’я  проведено заключний етап прибирання – побілено дерева вищевказаної лісової смуги.

Є сподівання, що жителі та гості нашої громади підтримуватимуть порядок та естетичний вигляд, як у власних господарствах, так і на прилеглих до них територіях, лісах, придорожніх смугах та ін..

Запрошуємо усіх мешканців активніше долучатись до прибирання та озеленення територій населених пунктів. Тільки разом ми зробимо нашу громаду кращою!