Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Служба зайнятості інформує

Дата: 23.04.2021 14:57
Кількість переглядів: 291

На жаль слід констатувати факт, що карантин все більше стає звичним явищем в Україні вже досить тривалий час.  Державна служба зайнятості,  зважаючи на певні обмеження та адаптувавшись до певних умов сьогодення, проводить активну роботу з сприяння працевлаштуванню безробітних.

Станом на 23.04.2021 року фахівцем з профорієнтації Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Віталієм Кухаренко за допомогою платформи Zoom було проведено 11 вебінарів ( за участі 79 осіб) за різними напрямками: із загальних питань зайнятості, "Сучасні джерела пошуку роботи",  «Підготовка резюме» та "Підготовка до співбесіди з роботодавцем".

Метою даних  онлайн-заходів було розширення уявлень в учасників про сучасні технології  пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками, попередження від шахрайства при працевлаштуванні та формування   навичок ефективного пошуку роботи через уміння складати успішне резюме, а також засвоєння головних правил підготовки до співбесіди, відпрацювання методів ділового спілкування з роботодавцями.

Оскільки сучасний ринок праці характеризується сталою конкуренцією серед претендентів на постійну роботу, то слід пам’ятати, що в боротьбі за гарне місце працевлаштування перемагають в першу чергу ті, хто добре вміє розкрити свої переваги, використовуючи зокрема здібності, знання та професіоналізм.                           

                                                                    Шаргородська районна філія

                                                    Вінницького обласного центру зайнятості

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора