Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 29.04.2021 13:47

Сьогодні, 29 квітня 2021 року, під керівництвом міського голови Володимира Барецького відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

Члени виконавчого комітету розглянули 6 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Зокрема було обговорено питання щодо затвердження Положення про проведення конкурсу «Краща садиба року» та «Кращий багатоквартирний будинок року». Як зазначив міський голова Володимир Барецький: «Цей конкурс дасть можливість стимулювати жителів Шаргородської територіальної громади до проведення заходів із благоустрою та санітарної очистки території свого господарства».

Також виконавчим комітетом було розглянуто питання «Про нагородження з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»,  «Про затвердження Положення про ланку та формування цивільного захисту Шаргородської міської територіальної громади Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту» та ін.

При розгляді питання «Про реєстрацію статуту ОСББ «Дружній дім»» (м.Шаргород) міський голова звернув увагу присутніх на необхідності  пришвидшення роз’яснювальної роботи серед населення громади щодо створення ОСББ.

Підсумки засідання виконавчого комітету підвів міський голова Володимир Барецький.