Вітання міського голови Володимира Барецького з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Дата: 06.05.2021 17:05

Шановні ветерани війни, захисники України, дорогі земляки!

Сердечно вітаю Вас із Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над нацизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Багатьом героям не судилося дожити до Великої Перемоги. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі труднощі, відновили зруйновані міста і селища. Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини.

Щороку свято 9 Травня служитиме нагадуванням: немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

З повагою,

Володимир Барецький