Нашим земляком - Анатолієм Нагребецьким встановлено Рекорд України

Дата: 08.05.2021 11:36

Анатолій Никифорович Нагребецький  - уродженець села Плебанівки Шаргородського  (тепер Жмеринського ) району Вінницької області. Народився в знаковий День Перемоги  - 9 травня 1945 року.

Працював на вчительській ниві та головою місцевої сільської ради. Дід Анатолія Никифоровича до жовтневої революції  був сільським писарем, а в радянські часи 16 років працював секретарем сільської ради. Він зберіг багато архівного матеріалу, яким зацікавився Анатолій Никифорович. Це стало початком дослідження історії рідного села і написання цікавих історичних книг. Сьогодні налічується аж 25 видань: «Моя Плебанівка», «Шаргород – єврейское местечко», «Ярове - село на Кучманськім шляху», «Рахни-Лісові – яблунева перлина Поділля», «Наш рідний край – Козлівка і Мальовниче», «Іменами багата земля Шаргородська», «Шаргородщина – духовні скарбниці та люди»  і багато інших.

Анатолій Нагребецький  - Почесний краєзнавець України, член Національної Спілки журналістів України, удостоєний обласної журналістської премії ім. Олександра Гетьмана, нагороджений відзнакою Президента України – ювілейна медаль «25 років Незалежності України», орденом України «За заслуги» ІІІ ступеня.

А сьомого травня цього року, за ініціативи Шаргородського міського голови Володимира Барецького та підтримки голови Вінницької обласної Ради В’ячеслава Соколового, список його відзнак поповнився Дипломом «Книга рекордів України» в категорії «Видавництво», який було вручено в селі Плебанівці під час проведення урочистостей з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що проходить в рамках акції «Слідами пам’яті», ініційованої Шаргородською міською радою. Ця відзнака - чергове підтвердження високої оцінки дослідницько-творчої праці нашого славного земляка.

Щиро вітаємо Анатолія Никифоровича з вагомою відзнакою та прийдешнім Днем народження!

Бажаємо нашому невтомному краєзнавцеві міцного-міцного здоров’я, мирного неба, достатку, невичерпного натхнення в, такому потрібному для всіх краян, труді!