Основні питання життєдіяльності територіальної громади обговорювались сьогодні на оперативній нараді

Дата: 11.05.2021 11:58

Відкривши сьогоднішню нараду, міський голова Володимир Барецький відзначив належну організацію та проведення загальнотериторіальних заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, які відбулись 6-9 травня поточного року. В цьому контексті Володимир Іванович доручив начальнику відділу культури і туризму міської ради Тетяні Янчурській вивчити питання щодо святкування  в населених пунктах громади днів села чи храмових празників (до кінця 2021 року).

Далі міський голова, заслухавши інформацію начальника відділу освіти та спорту міської ради Володимира Кутніка, надав йому доручення розробити  та подати пропозиції щодо оптимізації мережі та штатної чисельності навчальних закладів громади. «Я готовий до спілкування з колективами кожного освітнього закладу. Розмова може бути досить складною, але діалог має відбутись…» - зазначив Володимир Іванович.

Обговорювалось на нараді і питання щодо джерел наповнення бюджету Шаргородської територіальної громади. Володимир Барецький наголосив, що найближчим часом буде організовано громадські слухання щодо обговорення проєкту рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Шаргородської міської територіальної громади.

Далі відбулось обговорення питання щодо організації збору сміття в населених пунктах громади. Цю роботу розпочато не в багатьох селах, а отже піднімалось  питання щодо закупівлі необхідної кількості сміттєвих баків, роботи паспортизованих сміттєзвалищ та ін..

Під час оперативної наради розглядались  також питання щодо ремонту доріг, забезпечення населення якісною питною водою  та організаційної підготовки найближчих засідань виконавчого комітету та сесії міської ради.