Виявлено порушення Правил благоустрою

Дата: 11.05.2021 13:40

Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, екології та комунальної власності Шаргородської міської ради інформує жителів м. Шаргород про факти порушення Правил благоустрою,   які були виявлені інспекторами з благоустрою КП «Комунсервіс» Шаргородської міської ради  на прибудинкових  територіях  буд. № 318, 320, 322, 316, що розташовані по вул. Героїв Майдану та Будівельників. (фотоматеріали додаються).

Ми маємо надію, що господарям цих будинків стане соромно і вони ліквідують той безлад, який створений на їх прилеглих прибудинкових територіях.

Особливо наголошуємо на необхідності ліквідації несанкціонованих штучно викопаних систем каналів та вмонтованих в них труб для відведення стоків з вигрібної ями, яка вже переповнена (вул. Будівельників). В іншому разі всі жителі багатоквартирних будинків, стоки яких зливаються в дану вигрібну яму, будуть оштрафовані.

Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального

господарства, екології та комунальної власності

Шаргородської міської ради