Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Шаргородської міської ради

Дата: 05.05.2021 08:34

Шаргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Шаргородської міської ради:

- директора Гибалівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради (23507, с.Гибалівка, вул. Комсомольська, 29);

- директора Лозівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради (23540, с.Лозова, вул. Миру, 171);

- директора Плебанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради (23501, с.Плебанівка, вул. Шкільна, 12);

- директора Копистиринського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородської міської ради (23567, с.Копистирин, вул.Центральна, 69);

- директора Носиківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Шаргородської міської ради (23513, с.Носиківка, вул.Привітна, 7).

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

- вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- вільно володіють державною мовою;

- стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;

- організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці: відповідно до  наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії наступні документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

-  особовий листок з обліку кадрів з 2 фотокартками 3x4 см

-  автобіографію та/ або резюме (за вибором учасника конкурсу) ;

-  копії документів про вищу освіту (з додатками, що є його невід’ємною частиною) (наукові ступені та інші відзнаки);

-  копії паспорта та ідентифікаційного коду, засвідчені претендентом;

-  письмову згоду на обробку персональних даних;

-  копію трудової книжки чи інші документи, які підтверджуватимуть стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

-  довідку про відсутність судимості;

-  довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-  перспективний план розвитку закладу, у якому повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем, що висвітлені у звіті, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення ефективності його діяльності;

- документ, що  підтверджує вільне володіння державною мовою.

Особа може надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії протягом 25 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу (до 31 травня 2021 року). Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Подати документи для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади можна за адресою: Вінницька область, м. Шаргород,  вул. Героїв Майдану, 224, кабінет 106.

Додаткова  інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном 067-665-20-54.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ПРИМІРНИЙ ПЕРЕЛІК питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти