Пункти проведення ЗНО у місті Шаргороді готуються до прийому абітурієнтів 2021 року
Посилюється підготовка пунктів тестування до проведення основної сесії ЗНО-2021 року, яке стартує у п’ятницю 21 травня 2021 року.
Сьогодні, 12 травня 2021 року, в актовій залі КЗВО «ВАБО» Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти (ВРЦОЯО) провів інструктивну нараду з відповідальними за пункти проведення ЗНО у Вінницькій області та відповідальними особами за проведення зовнішнього незалежного оцінювання в округах ЗНО, в якій взяли участь керівники пунктів тестування у місті Шаргороді Андрієць В.Й. (ПТ «Шаргородська середня загальноосвітня школа I-III ступенів №1»), Дубчак З.В. (ПТ «Шаргородська районна гімназія»), Стус Л.М. (ПТ №2 «Шаргородська районна гімназія»).
Раніше, починаючи з 19 квітня, ВРЦОЯО розпочав у дистанційній формі інструктаж для залучених працівників, який має завершитися 14 травня 2021 року.
Пункти тестування на базі ЗЗСО у місті Шаргороді готуються прийняти абітурієнтів, які складатимуть математику, українську мову, українську мову та літературу, історію України відповідно 28-ого травня, 1-ого і 4-ого червня.