У Шаргороді відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

Дата: 13.05.2021 16:21

12 травня 2021 р. на  Шаргородському  стадіоні «Колос» відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») – «Джура 2021».

У змаганнях взяли участь 10 роїв наступних закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст.:  Гибалівський, Івашковецький, Козлівський. Лозівський,  Плебанівський,  Слободо-Шаргородський, Руданський,  Шаргородський №1,  Шаргородський №2,  Шаргородська гімназія.

Учасники команд проходили 10 локацій: «Впоряд», «Візитка рою», «Смуга  перешкод», «Фізична підготовка», «Рятівник», вікторина «Відун», «Саперна підготовка», «Метання гранати», «Стрільба», «Пластун».

Варто  відзначити достатній рівень підготовки команд. Кожна команда зуміла себе проявити у тому чи іншому виді змагань. Переможцями та  призерами у локації «Впоряд» стали: Шаргородський №1, Шаргородський №2, Гибалівський, Лозівський ЗЗСО І-ІІІ ст., у  локації  «Візитка рою»: Шаргородська гімназія, Шаргородський №1, Шаргородський №2, Гибалівський,  Козлівський, Слободо-Шаргородський  ЗЗСО І-ІІІ ст., у локації  «Метання гранати»: Руданський, Лозівсьий , Шаргородський №2 ЗЗСО І-ІІІ ст., у локації  «Відун»:  Гибалівський,  Козлівський, Шаргородський №1 ЗЗСО, у локації «Рятівник»: Козлівський,  Гибалівський,, Лозівський ЗЗСО І-ІІІ ст.,  у локації  « Сапери»: Руданський, Плебанівський, Слободо –Шаргородський ЗЗСО І-ІІІ ст., у локації  «Стрільба»: Шаргородська гімназія, Плебанівський, Шаргородський №2 ЗЗСО І-ІІІ ст., у локації: «Пластун» Руданський, Івашковецький, Гибалівський  ЗЗСО І-ІІІ ст., у локації «Суга перешкод»: Шаргородський №1, Івашковецький, Шаргородський №2 ЗЗСО І-ІІІ ст., у  локації « Фізична підготовка»: Слободо-Шаргородський, Шаргородський №2, Шаргородський №1 ЗЗСО І-ІІІ ст..

Переможцем гри стала команда Шаргородського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, призерами стали  команди  Шаргородський №2, Гибалівський, Лозівський ЗЗСО І-ІІІ ст., ЗЗСО І-ІІІ ступенів Шаргородська гімназія.

Переможців та призерів міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») – «Джура 2021», грамотами та подарунками привітав міський голова Володимир Барецький, а також начальник відділу освіти та спорту  Шаргородської міської ради Володимир Кутнік.

Команда – переможець Шаргородського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 , 15 травня 2021 року в с.Сутиски Тиврівського району буде представляти нашу територіальну громаду  на ІІ ( обласному)  етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура – 2021».

Відділ освіти та спорту міської ради