Шановні жителі Шаргородської територіальної громади!

Дата: 14.05.2021 16:00

27-28 травня 2021 року  на території  Шаргородського Центру первинної медико-санітарної допомоги (м.Шаргород)  працюватиме пересувний мамограф «Квітка», пропускна здатність якого складає до 30 обстежень на добу.

28 травня 2021року в Шаргородській амбулаторії загальної практики-сімейної медицини буде працювати виїзна бригада, в складі лікарів-мамологів та лікаря ультразвукової діагностики.

У разі необхідності обстеження на даному мамографі або консультації у вказаних спеціалістів – звертайтесь до свого сімейного лікаря.

Шановні громадяни! Ставтесь до свого здоров’я  з відповідальністю, при потребі у діагностиці – не зволікайте! Пам’ятайте, що раннє виявлення будь-якої хвороби в рази підвищує ефективність подальшого лікування пацієнта.

Будьте здоровими!