Запрошуємо на свято вишиванки!

Дата: 17.05.2021 10:35

Цього року виповнюється 15 років з часу започаткування свята вишиванки. Це свято  національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

У цей день кожен шаргородець  від малого до  людини поважного віку  має долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, школу чи дитячий садок.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ШАРГОРОДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Запрошуємо Вас на СВЯТО ВИШИВАНКИ, яке відбудеться 20 травня 2021 року о 15.00 годині  на центральній площі міста Шаргорода (біля фонтану). Колона марш-параду учасників у вишиванках формується о 14.45 біля Шаргородського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1.

Одягніть вишиванку і прийдіть на свято зі своєю родиною, друзями, колегами.  На Вас чекає:

- марш – парад у вишиванках;

-  танцювальний флешмоб «Україна вишивана»;

- виставка старовинних та сучасних вишиваних сорочок та виставка - продаж інших виробів;

- нагородження переможців конкурсу «Родинне фото у вишиванці»;

- святкова концертна програма;

- локації для фотографування.

Оргкомітет