Музика єднає серця

Дата: 18.05.2021 13:04

15 травня поточного року відбувся звітний концерт музичного відділу Шаргородської школи мистецтв ім. М. Леонтовича  «Музика єднає серця».

Музичну зустріч, на яку з нетерпінням чекали учні, батьки та викладачі, розпочав вчительський ансамбль народних інструментів (кер. Мельник С. В.).

На концерті були представлені виступи різноманітних ансамблів школи: ансамбль гітаристів «SMILE» (кер. Захарчук І. В.), ансамбль цимбалістів (кер. Іванишен О. А.), ансамбль сопілкарів «Дударик» (кер. Мельник С. В.), ансамбль духових інструментів (кер. Браславець О. І.), ансамбль «AKKORD» (кер. Іванишена Г. В. ), ансамбль баяністів-акордеоністів (кер. Іванишен О. А.), інструментальний ансамбль «Сюрприз» та інші інструментальні ансамблі.

Усі присутні також мали можливість насолоджуватись виступами різних дуетів, квартетів піаністів, квінтетів сопілкарів, тріо гітаристів та солістів-виконавців (акордеон, скрипка, фортепіано, бандура, гітара, труба, баян, синтезатор, ксилофон). Був представлений кожен інструмент, гри на якому можна навчитися у музичній школі.

Концерт пройшов дуже насичено, глядачі щирими оплесками подякували виступаючим.

Відділ культури і туризму міської ради