В гостях у Шаргородського музею образотворчого мистецтва

Дата: 19.05.2021 12:57

Сьогодні  в Шаргородському музеї образотворчого мистецтва відбувся народознавчий захід для школярів «Музейні гостини». В заході прийняли участь учні 3- «А» класу Шаргородського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1.

Працівники музею познайомили дітей з історією, народними промислами, звичаями, обрядами Шаргородщини. Продемонстрували та ознайомили зі зразками стародавнього українського одягу та предметами старовинного побуту з колекції музею.

Години екскурсії промайнули непомітно, адже музей – це місце, де зустрічаються сьогодення й минуле і проходячи по його залах, відчуваєш, як дух збіглих часів наповнює серце.

Діти робили фотознімки, розглядали давні експонати, мріяли та уявляли, як то було колись. Відчувалась гордість за наших предків, що жили багато століть назад і вміли облаштовувати свій побут з такою старанністю й вправністю.

Відділ культури і туризму міської ради