На чемпіонаті України зі змішаних бойових мистецтв шаргородчани здобули срібло та бронзу

Дата: 19.05.2021 16:00

В Палаці спорту міста Києва, на головній арені країни, 18 травня 2021 року відбувся чемпіонат України зі змішаних бойових мистецтв (UFMMA). У змаганнях взяли участь 502 спортсмени із 25 регіонів.

Боротьба була досить запеклою та потребувала надзвичайно потужної витримки і сил, адже окремі учасники провели по п’ять поєдинків.

Серед інших, у фіналі боролись і спортсмени Шаргородської територіальної громади. В результаті боїв Олег Мазур та Костянтин Горобець, провівши по п’ять поєдинків, вибороли у змаганнях срібло,  Олександр Коваль, провівши два поєдинки,  став бронзовим призером чемпіонату.

Тож вітаємо наших спортсменів з гарними результатами. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та не зупинятись на досягнутому.