Вітання міського голови Володимира Барецького з Днем вишиванки

Дата: 20.05.2021 10:34

Шановні жителі Шаргородської територіальної громади!

Щиро вітаю усіх Вас з яскравим та світлим святом – Днем вишиванки!

Національна  вишиванка – це один із символів незламності  українського народу, оберіг нашої національної пам’яті та духовного зв’язку. Вона несе у собі усю мудрість та силу багатьох поколінь нашого народу.

У вишитих орнаментах відображається наша історія, звичаї та ідентичність.  У візерунки вишивки українські вишивальниці повсякчас зашифровували обереги для своїх рідних з побажаннями щасливої долі та гарної вдачі.

Приємно, що з кожним роком все більше шаргородчан долучаються до відзначення Дня вишиванки, вдягаючи в цей день одяг з українськими орнаментами. Адже, як і у всі часи нашої історії, вишиванка це сучасно і красиво. І кожен з нас має берегти її та передати нащадкам у спадок.

Тож, шановні жителі Шаргородської територіальної громади, ще раз вітаю Вас з Днем вишиванки! Нехай це свято оберігає, об’єднує та надихає кожного з Вас. Миру Вам, добра та злагоди!

З повагою,

Шаргородський міський голова